Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:53
Płocka11:55
Przemyska11:57
Wilanowska11:58
Cebertowicza12:00
Cieszyńskiego12:01
Sikorskiego12:03
Chałubińskiego12:05
Odrzańska12:07
Pohulanka12:08
Śródmieście SKM12:10
Brama Wyżynna12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Oliwska12:17
Chodowieckiego12:18
Uniwersytet Medyczny12:19
Traugutta12:21
Opera Bałtycka12:23
Wyspiańskiego12:26
Reja
 
12:27
0 min.
 
Mickiewicza12:292 min.
 
Plac Komorowskiego12:314 min.
 
Legionów12:336 min.
 
Bajana12:358 min.
 
Żwirki i Wigury12:369 min.
 
Jana Pawła II12:3710 min.
 
Startowa12:3811 min.
 
Zaspa12:3912 min.
 
Kołobrzeska12:4013 min.
 
Bora Komorowskiego12:4215 min.
 
Czerwony Dwór12:4417 min.
 
Piastowska12:4518 min.
 
Pomorska12:4720 min.
 
Gospody12:4821 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4922 min.
 
Subisława12:5124 min.
 
Opacka12:5326 min.
 
Oliwa12:5528 min.
 
Oliwa12:5629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy