Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:12
Płocka19:14
Przemyska19:16
Wilanowska19:17
Cebertowicza19:19
Cieszyńskiego19:20
Sikorskiego19:22
Chałubińskiego19:24
Odrzańska19:26
Pohulanka19:27
Śródmieście SKM19:29
Brama Wyżynna19:31
Dworzec Główny19:33
Brama Oliwska19:36
Chodowieckiego19:37
Uniwersytet Medyczny19:38
Traugutta19:40
Opera Bałtycka19:42
Wyspiańskiego19:45
Reja
 
19:46
0 min.
 
Mickiewicza19:482 min.
 
Plac Komorowskiego19:504 min.
 
Legionów19:526 min.
 
Bajana19:548 min.
 
Żwirki i Wigury19:559 min.
 
Jana Pawła II19:5610 min.
 
Startowa19:5711 min.
 
Zaspa19:5812 min.
 
Kołobrzeska19:5913 min.
 
Bora Komorowskiego20:0115 min.
 
Czerwony Dwór20:0317 min.
 
Piastowska20:0418 min.
 
Pomorska20:0620 min.
 
Gospody20:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle20:0822 min.
 
Subisława20:1024 min.
 
Opacka20:1226 min.
 
Oliwa20:1428 min.
 
Oliwa20:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy