Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:52
Płocka17:54
Przemyska17:56
Wilanowska17:57
Cebertowicza17:59
Cieszyńskiego18:00
Sikorskiego18:02
Chałubińskiego18:04
Odrzańska18:06
Pohulanka18:07
Śródmieście SKM18:09
Brama Wyżynna18:11
Dworzec Główny18:13
Brama Oliwska18:16
Chodowieckiego18:17
Uniwersytet Medyczny18:18
Traugutta18:20
Opera Bałtycka18:22
Wyspiańskiego18:25
Reja
 
18:26
0 min.
 
Mickiewicza18:282 min.
 
Plac Komorowskiego18:304 min.
 
Legionów18:326 min.
 
Bajana18:348 min.
 
Żwirki i Wigury18:359 min.
 
Jana Pawła II18:3610 min.
 
Startowa18:3711 min.
 
Zaspa18:3812 min.
 
Kołobrzeska18:3913 min.
 
Bora Komorowskiego18:4115 min.
 
Czerwony Dwór18:4317 min.
 
Piastowska18:4418 min.
 
Pomorska18:4620 min.
 
Gospody18:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle18:4822 min.
 
Subisława18:5024 min.
 
Opacka18:5226 min.
 
Oliwa18:5428 min.
 
Oliwa18:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy