Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:32
Płocka17:34
Przemyska17:36
Wilanowska17:37
Cebertowicza17:39
Cieszyńskiego17:40
Sikorskiego17:42
Chałubińskiego17:44
Odrzańska17:46
Pohulanka17:47
Śródmieście SKM17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Brama Oliwska17:56
Chodowieckiego17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Traugutta18:00
Opera Bałtycka18:02
Wyspiańskiego18:05
Reja
 
18:06
0 min.
 
Mickiewicza18:082 min.
 
Plac Komorowskiego18:104 min.
 
Legionów18:126 min.
 
Bajana18:148 min.
 
Żwirki i Wigury18:159 min.
 
Jana Pawła II18:1610 min.
 
Startowa18:1711 min.
 
Zaspa18:1812 min.
 
Kołobrzeska18:1913 min.
 
Bora Komorowskiego18:2115 min.
 
Czerwony Dwór18:2317 min.
 
Piastowska18:2418 min.
 
Pomorska18:2620 min.
 
Gospody18:2721 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2822 min.
 
Subisława18:3024 min.
 
Opacka18:3226 min.
 
Oliwa18:3428 min.
 
Oliwa18:3529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy