Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:12
Płocka17:14
Przemyska17:16
Wilanowska17:17
Cebertowicza17:19
Cieszyńskiego17:20
Sikorskiego17:22
Chałubińskiego17:24
Odrzańska17:26
Pohulanka17:27
Śródmieście SKM17:29
Brama Wyżynna17:31
Dworzec Główny17:33
Brama Oliwska17:36
Chodowieckiego17:37
Uniwersytet Medyczny17:38
Traugutta17:40
Opera Bałtycka17:42
Wyspiańskiego17:45
Reja
 
17:46
0 min.
 
Mickiewicza17:482 min.
 
Plac Komorowskiego17:504 min.
 
Legionów17:526 min.
 
Bajana17:548 min.
 
Żwirki i Wigury17:559 min.
 
Jana Pawła II17:5610 min.
 
Startowa17:5711 min.
 
Zaspa17:5812 min.
 
Kołobrzeska17:5913 min.
 
Bora Komorowskiego18:0115 min.
 
Czerwony Dwór18:0317 min.
 
Piastowska18:0418 min.
 
Pomorska18:0620 min.
 
Gospody18:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle18:0822 min.
 
Subisława18:1024 min.
 
Opacka18:1226 min.
 
Oliwa18:1428 min.
 
Oliwa18:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy