Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:32
Płocka15:34
Przemyska15:36
Wilanowska15:37
Cebertowicza15:39
Cieszyńskiego15:40
Sikorskiego15:42
Chałubińskiego15:44
Odrzańska15:46
Pohulanka15:47
Śródmieście SKM15:49
Brama Wyżynna15:51
Dworzec Główny15:53
Brama Oliwska15:56
Chodowieckiego15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Traugutta16:00
Opera Bałtycka16:02
Wyspiańskiego16:05
Reja
 
16:06
0 min.
 
Mickiewicza16:082 min.
 
Plac Komorowskiego16:104 min.
 
Legionów16:126 min.
 
Bajana16:148 min.
 
Żwirki i Wigury16:159 min.
 
Jana Pawła II16:1610 min.
 
Startowa16:1711 min.
 
Zaspa16:1812 min.
 
Kołobrzeska16:1913 min.
 
Bora Komorowskiego16:2115 min.
 
Czerwony Dwór16:2317 min.
 
Piastowska16:2418 min.
 
Pomorska16:2620 min.
 
Gospody16:2721 min.
 
Pomorska - Osiedle16:2822 min.
 
Subisława16:3024 min.
 
Opacka16:3226 min.
 
Oliwa16:3428 min.
 
Oliwa16:3529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy