Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny13:33
Brama Oliwska13:36
Chodowieckiego13:37
Uniwersytet Medyczny13:38
Traugutta13:40
Opera Bałtycka13:42
Wyspiańskiego13:45
Reja
 
13:46
0 min.
 
Mickiewicza13:482 min.
 
Plac Komorowskiego13:504 min.
 
Legionów13:526 min.
 
Bajana13:548 min.
 
Żwirki i Wigury13:559 min.
 
Jana Pawła II13:5610 min.
 
Startowa13:5711 min.
 
Zaspa13:5812 min.
 
Kołobrzeska13:5913 min.
 
Bora Komorowskiego14:0115 min.
 
Czerwony Dwór14:0317 min.
 
Piastowska14:0418 min.
 
Pomorska14:0620 min.
 
Gospody14:0721 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0822 min.
 
Subisława14:1024 min.
 
Opacka14:1226 min.
 
Oliwa14:1428 min.
 
Oliwa14:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy