Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:52
Płocka11:54
Przemyska11:56
Wilanowska11:57
Cebertowicza11:59
Cieszyńskiego12:00
Sikorskiego12:02
Chałubińskiego12:04
Odrzańska12:06
Pohulanka12:07
Śródmieście SKM12:09
Brama Wyżynna12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Oliwska12:16
Chodowieckiego12:17
Uniwersytet Medyczny12:18
Traugutta12:20
Opera Bałtycka12:22
Wyspiańskiego12:25
Reja
 
12:26
0 min.
 
Mickiewicza12:282 min.
 
Plac Komorowskiego12:304 min.
 
Legionów12:326 min.
 
Bajana12:348 min.
 
Żwirki i Wigury12:359 min.
 
Jana Pawła II12:3610 min.
 
Startowa12:3711 min.
 
Zaspa12:3812 min.
 
Kołobrzeska12:3913 min.
 
Bora Komorowskiego12:4115 min.
 
Czerwony Dwór12:4317 min.
 
Piastowska12:4418 min.
 
Pomorska12:4620 min.
 
Gospody12:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle12:4822 min.
 
Subisława12:5024 min.
 
Opacka12:5226 min.
 
Oliwa12:5428 min.
 
Oliwa12:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy