Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:53
Płocka10:55
Przemyska10:57
Wilanowska10:58
Cebertowicza11:00
Cieszyńskiego11:01
Sikorskiego11:03
Chałubińskiego11:05
Odrzańska11:07
Pohulanka11:08
Śródmieście SKM11:10
Brama Wyżynna11:12
Dworzec Główny11:14
Brama Oliwska11:17
Chodowieckiego11:18
Uniwersytet Medyczny11:19
Traugutta11:21
Opera Bałtycka11:23
Wyspiańskiego11:26
Reja
 
11:27
0 min.
 
Mickiewicza11:292 min.
 
Plac Komorowskiego11:314 min.
 
Legionów11:336 min.
 
Bajana11:358 min.
 
Żwirki i Wigury11:369 min.
 
Jana Pawła II11:3710 min.
 
Startowa11:3811 min.
 
Zaspa11:3912 min.
 
Kołobrzeska11:4013 min.
 
Bora Komorowskiego11:4215 min.
 
Czerwony Dwór11:4417 min.
 
Piastowska11:4518 min.
 
Pomorska11:4720 min.
 
Gospody11:4821 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4922 min.
 
Subisława11:5124 min.
 
Opacka11:5326 min.
 
Oliwa11:5528 min.
 
Oliwa11:5629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy