Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:46
Płocka08:48
Przemyska08:50
Wilanowska08:51
Cebertowicza08:53
Cieszyńskiego08:54
Sikorskiego08:56
Chałubińskiego08:58
Odrzańska09:00
Pohulanka09:01
Śródmieście SKM09:03
Brama Wyżynna09:05
Dworzec Główny09:07
Brama Oliwska09:10
Chodowieckiego09:11
Uniwersytet Medyczny09:12
Traugutta09:14
Opera Bałtycka09:16
Wyspiańskiego09:19
Reja
 
09:20
0 min.
 
Mickiewicza09:222 min.
 
Plac Komorowskiego09:244 min.
 
Legionów09:266 min.
 
Bajana09:288 min.
 
Żwirki i Wigury09:299 min.
 
Jana Pawła II09:3010 min.
 
Startowa09:3111 min.
 
Zaspa09:3212 min.
 
Kołobrzeska09:3313 min.
 
Bora Komorowskiego09:3515 min.
 
Czerwony Dwór09:3717 min.
 
Piastowska09:3818 min.
 
Pomorska09:4020 min.
 
Gospody09:4121 min.
 
Pomorska - Osiedle09:4222 min.
 
Subisława09:4424 min.
 
Opacka09:4626 min.
 
Oliwa09:4828 min.
 
Oliwa09:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy