Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:46
Płocka06:48
Przemyska06:50
Wilanowska06:51
Cebertowicza06:53
Cieszyńskiego06:54
Sikorskiego06:56
Chałubińskiego06:58
Odrzańska07:00
Pohulanka07:01
Śródmieście SKM07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Brama Oliwska07:10
Chodowieckiego07:11
Uniwersytet Medyczny07:12
Traugutta07:14
Opera Bałtycka07:16
Wyspiańskiego07:19
Reja
 
07:20
0 min.
 
Mickiewicza07:222 min.
 
Plac Komorowskiego07:244 min.
 
Legionów07:266 min.
 
Bajana07:288 min.
 
Żwirki i Wigury07:299 min.
 
Jana Pawła II07:3010 min.
 
Startowa07:3111 min.
 
Zaspa07:3212 min.
 
Kołobrzeska07:3313 min.
 
Bora Komorowskiego07:3515 min.
 
Czerwony Dwór07:3717 min.
 
Piastowska07:3818 min.
 
Pomorska07:4020 min.
 
Gospody07:4121 min.
 
Pomorska - Osiedle07:4222 min.
 
Subisława07:4424 min.
 
Opacka07:4626 min.
 
Oliwa07:4828 min.
 
Oliwa07:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy