Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Oliwska20:16
Chodowieckiego20:17
Uniwersytet Medyczny20:18
Traugutta20:20
Opera Bałtycka20:22
Wyspiańskiego20:25
Reja
 
20:26
0 min.
 
Mickiewicza20:282 min.
 
Plac Komorowskiego20:304 min.
 
Legionów20:326 min.
 
Bajana20:348 min.
 
Żwirki i Wigury20:359 min.
 
Jana Pawła II20:3610 min.
 
Startowa20:3711 min.
 
Zaspa20:3812 min.
 
Kołobrzeska20:3913 min.
 
Bora Komorowskiego20:4115 min.
 
Czerwony Dwór20:4317 min.
 
Piastowska20:4418 min.
 
Pomorska20:4620 min.
 
Gospody20:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle20:4822 min.
 
Subisława20:5024 min.
 
Opacka20:5226 min.
 
Oliwa20:5428 min.
 
Oliwa20:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy