Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:32
Płocka19:34
Przemyska19:36
Wilanowska19:37
Cebertowicza19:39
Cieszyńskiego19:40
Sikorskiego19:42
Chałubińskiego19:44
Odrzańska19:46
Pohulanka19:47
Śródmieście SKM19:49
Brama Wyżynna19:51
Dworzec Główny19:53
Brama Oliwska19:56
Chodowieckiego19:57
Uniwersytet Medyczny19:58
Traugutta20:00
Opera Bałtycka20:02
Wyspiańskiego20:05
Reja
 
20:06
0 min.
 
Mickiewicza20:082 min.
 
Plac Komorowskiego20:104 min.
 
Legionów20:126 min.
 
Bajana20:148 min.
 
Żwirki i Wigury20:159 min.
 
Jana Pawła II20:1610 min.
 
Startowa20:1711 min.
 
Zaspa20:1812 min.
 
Kołobrzeska20:1913 min.
 
Bora Komorowskiego20:2115 min.
 
Czerwony Dwór20:2317 min.
 
Piastowska20:2418 min.
 
Pomorska20:2620 min.
 
Gospody20:2721 min.
 
Pomorska - Osiedle20:2822 min.
 
Subisława20:3024 min.
 
Opacka20:3226 min.
 
Oliwa20:3428 min.
 
Oliwa20:3529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy