Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:52
Płocka18:54
Przemyska18:56
Wilanowska18:57
Cebertowicza18:59
Cieszyńskiego19:00
Sikorskiego19:02
Chałubińskiego19:04
Odrzańska19:06
Pohulanka19:07
Śródmieście SKM19:09
Brama Wyżynna19:11
Dworzec Główny19:13
Brama Oliwska19:16
Chodowieckiego19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Traugutta19:20
Opera Bałtycka19:22
Wyspiańskiego19:25
Reja
 
19:26
0 min.
 
Mickiewicza19:282 min.
 
Plac Komorowskiego19:304 min.
 
Legionów19:326 min.
 
Bajana19:348 min.
 
Żwirki i Wigury19:359 min.
 
Jana Pawła II19:3610 min.
 
Startowa19:3711 min.
 
Zaspa19:3812 min.
 
Kołobrzeska19:3913 min.
 
Bora Komorowskiego19:4115 min.
 
Czerwony Dwór19:4317 min.
 
Piastowska19:4418 min.
 
Pomorska19:4620 min.
 
Gospody19:4721 min.
 
Pomorska - Osiedle19:4822 min.
 
Subisława19:5024 min.
 
Opacka19:5226 min.
 
Oliwa19:5428 min.
 
Obrońców Westerplatte19:5731 min.
 
Derdowskiego19:5832 min.
 
Tetmajera19:5933 min.
 
Bażyńskiego20:0034 min.
 
Uniwersytet20:0236 min.
 
Strzyża PKM20:0438 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy