Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:32
Płocka13:34
Przemyska13:36
Wilanowska13:37
Cebertowicza13:39
Cieszyńskiego13:40
Sikorskiego13:42
Chałubińskiego13:44
Odrzańska13:46
Pohulanka13:47
Śródmieście SKM13:49
Brama Wyżynna13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Oliwska13:56
Chodowieckiego
 
13:57
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:581 min.
 
Traugutta14:003 min.
 
Opera Bałtycka14:025 min.
 
Wyspiańskiego14:058 min.
 
Reja14:069 min.
 
Mickiewicza14:0811 min.
 
Plac Komorowskiego14:1013 min.
 
Legionów14:1215 min.
 
Bajana14:1417 min.
 
Żwirki i Wigury14:1518 min.
 
Jana Pawła II14:1619 min.
 
Startowa14:1720 min.
 
Zaspa14:1821 min.
 
Kołobrzeska14:1922 min.
 
Bora Komorowskiego14:2124 min.
 
Czerwony Dwór14:2326 min.
 
Piastowska14:2427 min.
 
Pomorska14:2629 min.
 
Gospody14:2730 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2831 min.
 
Subisława14:3033 min.
 
Opacka14:3235 min.
 
Oliwa14:3437 min.
 
Oliwa14:3538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy