Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:52
Płocka09:54
Przemyska09:56
Wilanowska09:57
Cebertowicza09:59
Cieszyńskiego10:00
Sikorskiego10:02
Chałubińskiego10:04
Odrzańska10:06
Pohulanka10:07
Śródmieście SKM10:09
Brama Wyżynna10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Oliwska10:16
Chodowieckiego
 
10:17
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:181 min.
 
Traugutta10:203 min.
 
Opera Bałtycka10:225 min.
 
Wyspiańskiego10:258 min.
 
Reja10:269 min.
 
Mickiewicza10:2811 min.
 
Plac Komorowskiego10:3013 min.
 
Legionów10:3215 min.
 
Bajana10:3417 min.
 
Żwirki i Wigury10:3518 min.
 
Jana Pawła II10:3619 min.
 
Startowa10:3720 min.
 
Zaspa10:3821 min.
 
Kołobrzeska10:3922 min.
 
Bora Komorowskiego10:4124 min.
 
Czerwony Dwór10:4326 min.
 
Piastowska10:4427 min.
 
Pomorska10:4629 min.
 
Gospody10:4730 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4831 min.
 
Subisława10:5033 min.
 
Opacka10:5235 min.
 
Oliwa10:5437 min.
 
Oliwa10:5538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy