Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:16
Płocka05:18
Przemyska05:20
Wilanowska05:21
Cebertowicza05:23
Cieszyńskiego05:24
Sikorskiego05:26
Chałubińskiego05:28
Odrzańska05:30
Pohulanka05:31
Śródmieście SKM05:33
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Brama Oliwska05:40
Chodowieckiego
 
05:41
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:421 min.
 
Traugutta05:443 min.
 
Opera Bałtycka05:465 min.
 
Wyspiańskiego05:498 min.
 
Reja05:509 min.
 
Mickiewicza05:5211 min.
 
Plac Komorowskiego05:5413 min.
 
Legionów05:5615 min.
 
Bajana05:5817 min.
 
Żwirki i Wigury05:5918 min.
 
Jana Pawła II06:0019 min.
 
Startowa06:0120 min.
 
Zaspa06:0221 min.
 
Kołobrzeska06:0322 min.
 
Bora Komorowskiego06:0524 min.
 
Czerwony Dwór06:0726 min.
 
Piastowska06:0827 min.
 
Pomorska06:1029 min.
 
Gospody06:1130 min.
 
Pomorska - Osiedle06:1231 min.
 
Subisława06:1433 min.
 
Opacka06:1635 min.
 
Oliwa06:1837 min.
 
Oliwa06:1938 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy