Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:52
Płocka20:54
Przemyska20:56
Wilanowska20:57
Cebertowicza20:59
Cieszyńskiego21:00
Sikorskiego21:02
Chałubińskiego21:04
Odrzańska21:06
Pohulanka21:07
Śródmieście SKM21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Brama Oliwska21:16
Chodowieckiego
 
21:17
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:181 min.
 
Traugutta21:203 min.
 
Opera Bałtycka21:225 min.
 
Wyspiańskiego21:258 min.
 
Reja21:269 min.
 
Mickiewicza21:2811 min.
 
Plac Komorowskiego21:3013 min.
 
Legionów21:3215 min.
 
Bajana21:3417 min.
 
Żwirki i Wigury21:3518 min.
 
Jana Pawła II21:3619 min.
 
Startowa21:3720 min.
 
Zaspa21:3821 min.
 
Kołobrzeska21:3922 min.
 
Bora Komorowskiego21:4124 min.
 
Czerwony Dwór21:4326 min.
 
Piastowska21:4427 min.
 
Pomorska21:4629 min.
 
Gospody21:4730 min.
 
Pomorska - Osiedle21:4831 min.
 
Subisława21:5033 min.
 
Opacka21:5235 min.
 
Oliwa21:5437 min.
 
Oliwa21:5538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy