Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:31
Płocka17:33
Przemyska17:35
Wilanowska17:36
Cebertowicza17:38
Cieszyńskiego17:39
Sikorskiego17:41
Chałubińskiego17:43
Odrzańska17:45
Pohulanka17:46
Śródmieście SKM17:48
Brama Wyżynna17:50
Dworzec Główny17:52
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego
 
17:56
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:571 min.
 
Traugutta17:593 min.
 
Opera Bałtycka18:015 min.
 
Wyspiańskiego18:048 min.
 
Reja18:059 min.
 
Mickiewicza18:0711 min.
 
Plac Komorowskiego18:0913 min.
 
Legionów18:1115 min.
 
Bajana18:1317 min.
 
Żwirki i Wigury18:1418 min.
 
Jana Pawła II18:1519 min.
 
Startowa18:1620 min.
 
Zaspa18:1721 min.
 
Kołobrzeska18:1822 min.
 
Bora Komorowskiego18:2024 min.
 
Czerwony Dwór18:2226 min.
 
Piastowska18:2327 min.
 
Pomorska18:2529 min.
 
Gospody18:2630 min.
 
Pomorska - Osiedle18:2731 min.
 
Subisława18:2933 min.
 
Opacka18:3135 min.
 
Oliwa18:3337 min.
 
Obrońców Westerplatte18:3640 min.
 
Derdowskiego18:3741 min.
 
Tetmajera18:3842 min.
 
Bażyńskiego18:3943 min.
 
Uniwersytet18:4145 min.
 
Strzyża PKM18:4347 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy