Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:12
Płocka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:17
Cebertowicza05:19
Cieszyńskiego05:20
Sikorskiego05:22
Chałubińskiego05:24
Odrzańska05:26
Pohulanka05:27
Śródmieście SKM05:29
Brama Wyżynna05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Oliwska05:36
Chodowieckiego
 
05:37
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:381 min.
 
Traugutta05:403 min.
 
Opera Bałtycka05:425 min.
 
Wyspiańskiego05:458 min.
 
Reja05:469 min.
 
Mickiewicza05:4811 min.
 
Plac Komorowskiego05:5013 min.
 
Legionów05:5215 min.
 
Bajana05:5417 min.
 
Żwirki i Wigury05:5518 min.
 
Jana Pawła II05:5619 min.
 
Startowa05:5720 min.
 
Zaspa05:5821 min.
 
Kołobrzeska05:5922 min.
 
Bora Komorowskiego06:0124 min.
 
Czerwony Dwór06:0326 min.
 
Piastowska06:0427 min.
 
Pomorska06:0629 min.
 
Gospody06:0730 min.
 
Pomorska - Osiedle06:0831 min.
 
Subisława06:1033 min.
 
Opacka06:1235 min.
 
Oliwa06:1437 min.
 
Oliwa06:1538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy