Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:12
Płocka11:14
Przemyska11:16
Wilanowska11:17
Cebertowicza11:19
Cieszyńskiego11:20
Sikorskiego11:22
Chałubińskiego11:24
Odrzańska11:26
Pohulanka11:27
Śródmieście SKM11:29
Brama Wyżynna11:31
Dworzec Główny11:33
Brama Oliwska11:36
Chodowieckiego
 
11:37
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:381 min.
 
Traugutta11:403 min.
 
Opera Bałtycka11:425 min.
 
Wyspiańskiego11:458 min.
 
Reja11:469 min.
 
Mickiewicza11:4811 min.
 
Plac Komorowskiego11:5013 min.
 
Legionów11:5215 min.
 
Bajana11:5417 min.
 
Żwirki i Wigury11:5518 min.
 
Jana Pawła II11:5619 min.
 
Startowa11:5720 min.
 
Zaspa11:5821 min.
 
Kołobrzeska11:5922 min.
 
Bora Komorowskiego12:0124 min.
 
Czerwony Dwór12:0326 min.
 
Piastowska12:0427 min.
 
Pomorska12:0629 min.
 
Gospody12:0730 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0831 min.
 
Subisława12:1033 min.
 
Opacka12:1235 min.
 
Oliwa12:1437 min.
 
Oliwa12:1538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy