Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego
 
20:37
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:381 min.
 
Traugutta20:403 min.
 
Opera Bałtycka20:425 min.
 
Wyspiańskiego20:458 min.
 
Reja20:469 min.
 
Mickiewicza20:4811 min.
 
Plac Komorowskiego20:5013 min.
 
Legionów20:5215 min.
 
Bajana20:5417 min.
 
Żwirki i Wigury20:5518 min.
 
Jana Pawła II20:5619 min.
 
Startowa20:5720 min.
 
Zaspa20:5821 min.
 
Kołobrzeska20:5922 min.
 
Bora Komorowskiego21:0124 min.
 
Czerwony Dwór21:0326 min.
 
Piastowska21:0427 min.
 
Pomorska21:0629 min.
 
Gospody21:0730 min.
 
Pomorska - Osiedle21:0831 min.
 
Subisława21:1033 min.
 
Opacka21:1235 min.
 
Oliwa21:1437 min.
 
Obrońców Westerplatte21:1740 min.
 
Derdowskiego21:1841 min.
 
Tetmajera21:1942 min.
 
Bażyńskiego21:2043 min.
 
Uniwersytet21:2245 min.
 
Strzyża PKM21:2447 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy