Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny
 
18:33
0 min.
 
Brama Oliwska18:363 min.
 
Chodowieckiego18:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:385 min.
 
Traugutta18:407 min.
 
Opera Bałtycka18:429 min.
 
Wyspiańskiego18:4512 min.
 
Reja18:4613 min.
 
Mickiewicza18:4815 min.
 
Plac Komorowskiego18:5017 min.
 
Legionów18:5219 min.
 
Bajana18:5421 min.
 
Żwirki i Wigury18:5522 min.
 
Jana Pawła II18:5623 min.
 
Startowa18:5724 min.
 
Zaspa18:5825 min.
 
Kołobrzeska18:5926 min.
 
Bora Komorowskiego19:0128 min.
 
Czerwony Dwór19:0330 min.
 
Piastowska19:0431 min.
 
Pomorska19:0633 min.
 
Gospody19:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle19:0835 min.
 
Subisława19:1037 min.
 
Opacka19:1239 min.
 
Oliwa19:1441 min.
 
Oliwa19:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy