Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:52
Płocka15:54
Przemyska15:56
Wilanowska15:57
Cebertowicza15:59
Cieszyńskiego16:00
Sikorskiego16:02
Chałubińskiego16:04
Odrzańska16:06
Pohulanka16:07
Śródmieście SKM16:09
Brama Wyżynna16:11
Dworzec Główny
 
16:13
0 min.
 
Brama Oliwska16:163 min.
 
Chodowieckiego16:174 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:185 min.
 
Traugutta16:207 min.
 
Opera Bałtycka16:229 min.
 
Wyspiańskiego16:2512 min.
 
Reja16:2613 min.
 
Mickiewicza16:2815 min.
 
Plac Komorowskiego16:3017 min.
 
Legionów16:3219 min.
 
Bajana16:3421 min.
 
Żwirki i Wigury16:3522 min.
 
Jana Pawła II16:3623 min.
 
Startowa16:3724 min.
 
Zaspa16:3825 min.
 
Kołobrzeska16:3926 min.
 
Bora Komorowskiego16:4128 min.
 
Czerwony Dwór16:4330 min.
 
Piastowska16:4431 min.
 
Pomorska16:4633 min.
 
Gospody16:4734 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4835 min.
 
Subisława16:5037 min.
 
Opacka16:5239 min.
 
Oliwa16:5441 min.
 
Oliwa16:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy