Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:12
Płocka14:14
Przemyska14:16
Wilanowska14:17
Cebertowicza14:19
Cieszyńskiego14:20
Sikorskiego14:22
Chałubińskiego14:24
Odrzańska14:26
Pohulanka14:27
Śródmieście SKM14:29
Brama Wyżynna14:31
Dworzec Główny
 
14:33
0 min.
 
Brama Oliwska14:363 min.
 
Chodowieckiego14:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:385 min.
 
Traugutta14:407 min.
 
Opera Bałtycka14:429 min.
 
Wyspiańskiego14:4512 min.
 
Reja14:4613 min.
 
Mickiewicza14:4815 min.
 
Plac Komorowskiego14:5017 min.
 
Legionów14:5219 min.
 
Bajana14:5421 min.
 
Żwirki i Wigury14:5522 min.
 
Jana Pawła II14:5623 min.
 
Startowa14:5724 min.
 
Zaspa14:5825 min.
 
Kołobrzeska14:5926 min.
 
Bora Komorowskiego15:0128 min.
 
Czerwony Dwór15:0330 min.
 
Piastowska15:0431 min.
 
Pomorska15:0633 min.
 
Gospody15:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle15:0835 min.
 
Subisława15:1037 min.
 
Opacka15:1239 min.
 
Oliwa15:1441 min.
 
Oliwa15:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy