Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:12
Płocka13:14
Przemyska13:16
Wilanowska13:17
Cebertowicza13:19
Cieszyńskiego13:20
Sikorskiego13:22
Chałubińskiego13:24
Odrzańska13:26
Pohulanka13:27
Śródmieście SKM13:29
Brama Wyżynna13:31
Dworzec Główny
 
13:33
0 min.
 
Brama Oliwska13:363 min.
 
Chodowieckiego13:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:385 min.
 
Traugutta13:407 min.
 
Opera Bałtycka13:429 min.
 
Wyspiańskiego13:4512 min.
 
Reja13:4613 min.
 
Mickiewicza13:4815 min.
 
Plac Komorowskiego13:5017 min.
 
Legionów13:5219 min.
 
Bajana13:5421 min.
 
Żwirki i Wigury13:5522 min.
 
Jana Pawła II13:5623 min.
 
Startowa13:5724 min.
 
Zaspa13:5825 min.
 
Kołobrzeska13:5926 min.
 
Bora Komorowskiego14:0128 min.
 
Czerwony Dwór14:0330 min.
 
Piastowska14:0431 min.
 
Pomorska14:0633 min.
 
Gospody14:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle14:0835 min.
 
Subisława14:1037 min.
 
Opacka14:1239 min.
 
Oliwa14:1441 min.
 
Oliwa14:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy