Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:52
Płocka10:54
Przemyska10:56
Wilanowska10:57
Cebertowicza10:59
Cieszyńskiego11:00
Sikorskiego11:02
Chałubińskiego11:04
Odrzańska11:06
Pohulanka11:07
Śródmieście SKM11:09
Brama Wyżynna11:11
Dworzec Główny
 
11:13
0 min.
 
Brama Oliwska11:163 min.
 
Chodowieckiego11:174 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:185 min.
 
Traugutta11:207 min.
 
Opera Bałtycka11:229 min.
 
Wyspiańskiego11:2512 min.
 
Reja11:2613 min.
 
Mickiewicza11:2815 min.
 
Plac Komorowskiego11:3017 min.
 
Legionów11:3219 min.
 
Bajana11:3421 min.
 
Żwirki i Wigury11:3522 min.
 
Jana Pawła II11:3623 min.
 
Startowa11:3724 min.
 
Zaspa11:3825 min.
 
Kołobrzeska11:3926 min.
 
Bora Komorowskiego11:4128 min.
 
Czerwony Dwór11:4330 min.
 
Piastowska11:4431 min.
 
Pomorska11:4633 min.
 
Gospody11:4734 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4835 min.
 
Subisława11:5037 min.
 
Opacka11:5239 min.
 
Oliwa11:5441 min.
 
Oliwa11:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy