Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:52
Płocka07:54
Przemyska07:56
Wilanowska07:57
Cebertowicza07:59
Cieszyńskiego08:00
Sikorskiego08:02
Chałubińskiego08:04
Odrzańska08:06
Pohulanka08:07
Śródmieście SKM08:09
Brama Wyżynna08:11
Dworzec Główny
 
08:13
0 min.
 
Brama Oliwska08:163 min.
 
Chodowieckiego08:174 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:185 min.
 
Traugutta08:207 min.
 
Opera Bałtycka08:229 min.
 
Wyspiańskiego08:2512 min.
 
Reja08:2613 min.
 
Mickiewicza08:2815 min.
 
Plac Komorowskiego08:3017 min.
 
Legionów08:3219 min.
 
Bajana08:3421 min.
 
Żwirki i Wigury08:3522 min.
 
Jana Pawła II08:3623 min.
 
Startowa08:3724 min.
 
Zaspa08:3825 min.
 
Kołobrzeska08:3926 min.
 
Bora Komorowskiego08:4128 min.
 
Czerwony Dwór08:4330 min.
 
Piastowska08:4431 min.
 
Pomorska08:4633 min.
 
Gospody08:4734 min.
 
Pomorska - Osiedle08:4835 min.
 
Subisława08:5037 min.
 
Opacka08:5239 min.
 
Oliwa08:5441 min.
 
Oliwa08:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy