Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:12
Płocka07:14
Przemyska07:16
Wilanowska07:17
Cebertowicza07:19
Cieszyńskiego07:20
Sikorskiego07:22
Chałubińskiego07:24
Odrzańska07:26
Pohulanka07:27
Śródmieście SKM07:29
Brama Wyżynna07:31
Dworzec Główny
 
07:33
0 min.
 
Brama Oliwska07:363 min.
 
Chodowieckiego07:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:385 min.
 
Traugutta07:407 min.
 
Opera Bałtycka07:429 min.
 
Wyspiańskiego07:4512 min.
 
Reja07:4613 min.
 
Mickiewicza07:4815 min.
 
Plac Komorowskiego07:5017 min.
 
Legionów07:5219 min.
 
Bajana07:5421 min.
 
Żwirki i Wigury07:5522 min.
 
Jana Pawła II07:5623 min.
 
Startowa07:5724 min.
 
Zaspa07:5825 min.
 
Kołobrzeska07:5926 min.
 
Bora Komorowskiego08:0128 min.
 
Czerwony Dwór08:0330 min.
 
Piastowska08:0431 min.
 
Pomorska08:0633 min.
 
Gospody08:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle08:0835 min.
 
Subisława08:1037 min.
 
Opacka08:1239 min.
 
Oliwa08:1441 min.
 
Oliwa08:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy