Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:18
Płocka23:20
Przemyska23:21
Wilanowska23:22
Cebertowicza23:24
Cieszyńskiego23:25
Sikorskiego23:27
Chałubińskiego23:28
Odrzańska23:30
Pohulanka23:31
Śródmieście SKM23:33
Brama Wyżynna23:35
Dworzec Główny
 
23:37
0 min.
 
Brama Oliwska23:403 min.
 
Chodowieckiego23:414 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:425 min.
 
Traugutta23:436 min.
 
Opera Bałtycka23:458 min.
 
Politechnika23:469 min.
 
Miszewskiego23:4811 min.
 
Jaśkowa Dolina23:5013 min.
 
Klonowa23:5114 min.
 
Galeria Bałtycka23:5316 min.
 
Wojska Polskiego23:5518 min.
 
Zamenhofa23:5619 min.
 
Zajezdnia23:5720 min.
 
Strzyża PKM23:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy