Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:39
Płocka19:41
Przemyska19:43
Wilanowska19:44
Cebertowicza19:46
Cieszyńskiego19:47
Sikorskiego19:49
Chałubińskiego19:51
Odrzańska19:53
Pohulanka19:54
Śródmieście SKM19:56
Brama Wyżynna19:58
Dworzec Główny
 
20:00
0 min.
 
Brama Oliwska20:033 min.
 
Chodowieckiego20:044 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:055 min.
 
Traugutta20:077 min.
 
Opera Bałtycka20:099 min.
 
Wyspiańskiego20:1212 min.
 
Reja20:1313 min.
 
Mickiewicza20:1515 min.
 
Plac Komorowskiego20:1717 min.
 
Legionów20:1919 min.
 
Bajana20:2121 min.
 
Żwirki i Wigury20:2222 min.
 
Jana Pawła II20:2323 min.
 
Startowa20:2424 min.
 
Zaspa20:2525 min.
 
Kołobrzeska20:2626 min.
 
Bora Komorowskiego20:2828 min.
 
Czerwony Dwór20:3030 min.
 
Piastowska20:3131 min.
 
Pomorska20:3333 min.
 
Gospody20:3434 min.
 
Pomorska - Osiedle20:3535 min.
 
Subisława20:3737 min.
 
Opacka20:3939 min.
 
Oliwa20:4141 min.
 
Obrońców Westerplatte20:4444 min.
 
Derdowskiego20:4545 min.
 
Tetmajera20:4646 min.
 
Bażyńskiego20:4747 min.
 
Uniwersytet20:4949 min.
 
Strzyża PKM20:5151 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy