Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:39
Płocka17:41
Przemyska17:43
Wilanowska17:44
Cebertowicza17:46
Cieszyńskiego17:47
Sikorskiego17:49
Chałubińskiego17:51
Odrzańska17:53
Pohulanka17:54
Śródmieście SKM17:56
Brama Wyżynna17:58
Dworzec Główny
 
18:00
0 min.
 
Brama Oliwska18:033 min.
 
Chodowieckiego18:044 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:055 min.
 
Traugutta18:077 min.
 
Opera Bałtycka18:099 min.
 
Wyspiańskiego18:1212 min.
 
Reja18:1313 min.
 
Mickiewicza18:1515 min.
 
Plac Komorowskiego18:1717 min.
 
Legionów18:1919 min.
 
Bajana18:2121 min.
 
Żwirki i Wigury18:2222 min.
 
Jana Pawła II18:2323 min.
 
Startowa18:2424 min.
 
Zaspa18:2525 min.
 
Kołobrzeska18:2626 min.
 
Bora Komorowskiego18:2828 min.
 
Czerwony Dwór18:3030 min.
 
Piastowska18:3131 min.
 
Pomorska18:3333 min.
 
Gospody18:3434 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3535 min.
 
Subisława18:3737 min.
 
Opacka18:3939 min.
 
Oliwa18:4141 min.
 
Obrońców Westerplatte18:4444 min.
 
Derdowskiego18:4545 min.
 
Tetmajera18:4646 min.
 
Bażyńskiego18:4747 min.
 
Uniwersytet18:4949 min.
 
Strzyża PKM18:5151 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy