Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:11
Płocka15:13
Przemyska15:15
Wilanowska15:16
Cebertowicza15:18
Cieszyńskiego15:19
Sikorskiego15:21
Chałubińskiego15:23
Odrzańska15:25
Pohulanka15:26
Śródmieście SKM15:28
Brama Wyżynna15:30
Dworzec Główny
 
15:32
0 min.
 
Brama Oliwska15:353 min.
 
Chodowieckiego15:364 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:375 min.
 
Traugutta15:397 min.
 
Opera Bałtycka15:419 min.
 
Wyspiańskiego15:4412 min.
 
Reja15:4513 min.
 
Mickiewicza15:4715 min.
 
Plac Komorowskiego15:4917 min.
 
Legionów15:5119 min.
 
Bajana15:5321 min.
 
Żwirki i Wigury15:5422 min.
 
Jana Pawła II15:5523 min.
 
Startowa15:5624 min.
 
Zaspa15:5725 min.
 
Kołobrzeska15:5826 min.
 
Bora Komorowskiego16:0028 min.
 
Czerwony Dwór16:0230 min.
 
Piastowska16:0331 min.
 
Pomorska16:0533 min.
 
Gospody16:0634 min.
 
Pomorska - Osiedle16:0735 min.
 
Subisława16:0937 min.
 
Opacka16:1139 min.
 
Oliwa16:1341 min.
 
Oliwa16:1442 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy