Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:53
Płocka13:55
Przemyska13:57
Wilanowska13:58
Cebertowicza14:00
Cieszyńskiego14:01
Sikorskiego14:03
Chałubińskiego14:05
Odrzańska14:07
Pohulanka14:08
Śródmieście SKM14:10
Brama Wyżynna14:12
Dworzec Główny
 
14:14
0 min.
 
Brama Oliwska14:173 min.
 
Chodowieckiego14:184 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:195 min.
 
Traugutta14:217 min.
 
Opera Bałtycka14:239 min.
 
Wyspiańskiego14:2612 min.
 
Reja14:2713 min.
 
Mickiewicza14:2915 min.
 
Plac Komorowskiego14:3117 min.
 
Legionów14:3319 min.
 
Bajana14:3521 min.
 
Żwirki i Wigury14:3622 min.
 
Jana Pawła II14:3723 min.
 
Startowa14:3824 min.
 
Zaspa14:3925 min.
 
Kołobrzeska14:4026 min.
 
Bora Komorowskiego14:4228 min.
 
Czerwony Dwór14:4430 min.
 
Piastowska14:4531 min.
 
Pomorska14:4733 min.
 
Gospody14:4834 min.
 
Pomorska - Osiedle14:4935 min.
 
Subisława14:5137 min.
 
Opacka14:5339 min.
 
Oliwa14:5541 min.
 
Oliwa14:5642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy