Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:33
Płocka13:35
Przemyska13:37
Wilanowska13:38
Cebertowicza13:40
Cieszyńskiego13:41
Sikorskiego13:43
Chałubińskiego13:45
Odrzańska13:47
Pohulanka13:48
Śródmieście SKM13:50
Brama Wyżynna13:52
Dworzec Główny
 
13:54
0 min.
 
Brama Oliwska13:573 min.
 
Chodowieckiego13:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:595 min.
 
Traugutta14:017 min.
 
Opera Bałtycka14:039 min.
 
Wyspiańskiego14:0612 min.
 
Reja14:0713 min.
 
Mickiewicza14:0915 min.
 
Plac Komorowskiego14:1117 min.
 
Legionów14:1319 min.
 
Bajana14:1521 min.
 
Żwirki i Wigury14:1622 min.
 
Jana Pawła II14:1723 min.
 
Startowa14:1824 min.
 
Zaspa14:1925 min.
 
Kołobrzeska14:2026 min.
 
Bora Komorowskiego14:2228 min.
 
Czerwony Dwór14:2430 min.
 
Piastowska14:2531 min.
 
Pomorska14:2733 min.
 
Gospody14:2834 min.
 
Pomorska - Osiedle14:2935 min.
 
Subisława14:3137 min.
 
Opacka14:3339 min.
 
Oliwa14:3541 min.
 
Oliwa14:3642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy