Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:12
Płocka05:14
Przemyska05:16
Wilanowska05:17
Cebertowicza05:19
Cieszyńskiego05:20
Sikorskiego05:22
Chałubińskiego05:24
Odrzańska05:26
Pohulanka05:27
Śródmieście SKM05:29
Brama Wyżynna05:31
Dworzec Główny
 
05:33
0 min.
 
Brama Oliwska05:363 min.
 
Chodowieckiego05:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:385 min.
 
Traugutta05:407 min.
 
Opera Bałtycka05:429 min.
 
Wyspiańskiego05:4512 min.
 
Reja05:4613 min.
 
Mickiewicza05:4815 min.
 
Plac Komorowskiego05:5017 min.
 
Legionów05:5219 min.
 
Bajana05:5421 min.
 
Żwirki i Wigury05:5522 min.
 
Jana Pawła II05:5623 min.
 
Startowa05:5724 min.
 
Zaspa05:5825 min.
 
Kołobrzeska05:5926 min.
 
Bora Komorowskiego06:0128 min.
 
Czerwony Dwór06:0330 min.
 
Piastowska06:0431 min.
 
Pomorska06:0633 min.
 
Gospody06:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle06:0835 min.
 
Subisława06:1037 min.
 
Opacka06:1239 min.
 
Oliwa06:1441 min.
 
Oliwa06:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy