Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny
 
20:33
0 min.
 
Brama Oliwska20:363 min.
 
Chodowieckiego20:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:385 min.
 
Traugutta20:407 min.
 
Opera Bałtycka20:429 min.
 
Wyspiańskiego20:4512 min.
 
Reja20:4613 min.
 
Mickiewicza20:4815 min.
 
Plac Komorowskiego20:5017 min.
 
Legionów20:5219 min.
 
Bajana20:5421 min.
 
Żwirki i Wigury20:5522 min.
 
Jana Pawła II20:5623 min.
 
Startowa20:5724 min.
 
Zaspa20:5825 min.
 
Kołobrzeska20:5926 min.
 
Bora Komorowskiego21:0128 min.
 
Czerwony Dwór21:0330 min.
 
Piastowska21:0431 min.
 
Pomorska21:0633 min.
 
Gospody21:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle21:0835 min.
 
Subisława21:1037 min.
 
Opacka21:1239 min.
 
Oliwa21:1441 min.
 
Oliwa21:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy