Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:52
Płocka19:54
Przemyska19:56
Wilanowska19:57
Cebertowicza19:59
Cieszyńskiego20:00
Sikorskiego20:02
Chałubińskiego20:04
Odrzańska20:06
Pohulanka20:07
Śródmieście SKM20:09
Brama Wyżynna20:11
Dworzec Główny
 
20:13
0 min.
 
Brama Oliwska20:163 min.
 
Chodowieckiego20:174 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:185 min.
 
Traugutta20:207 min.
 
Opera Bałtycka20:229 min.
 
Wyspiańskiego20:2512 min.
 
Reja20:2613 min.
 
Mickiewicza20:2815 min.
 
Plac Komorowskiego20:3017 min.
 
Legionów20:3219 min.
 
Bajana20:3421 min.
 
Żwirki i Wigury20:3522 min.
 
Jana Pawła II20:3623 min.
 
Startowa20:3724 min.
 
Zaspa20:3825 min.
 
Kołobrzeska20:3926 min.
 
Bora Komorowskiego20:4128 min.
 
Czerwony Dwór20:4330 min.
 
Piastowska20:4431 min.
 
Pomorska20:4633 min.
 
Gospody20:4734 min.
 
Pomorska - Osiedle20:4835 min.
 
Subisława20:5037 min.
 
Opacka20:5239 min.
 
Oliwa20:5441 min.
 
Oliwa20:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy