Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:12
Płocka15:14
Przemyska15:16
Wilanowska15:17
Cebertowicza15:19
Cieszyńskiego15:20
Sikorskiego15:22
Chałubińskiego15:24
Odrzańska15:26
Pohulanka15:27
Śródmieście SKM15:29
Brama Wyżynna15:31
Dworzec Główny
 
15:33
0 min.
 
Brama Oliwska15:363 min.
 
Chodowieckiego15:374 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:385 min.
 
Traugutta15:407 min.
 
Opera Bałtycka15:429 min.
 
Wyspiańskiego15:4512 min.
 
Reja15:4613 min.
 
Mickiewicza15:4815 min.
 
Plac Komorowskiego15:5017 min.
 
Legionów15:5219 min.
 
Bajana15:5421 min.
 
Żwirki i Wigury15:5522 min.
 
Jana Pawła II15:5623 min.
 
Startowa15:5724 min.
 
Zaspa15:5825 min.
 
Kołobrzeska15:5926 min.
 
Bora Komorowskiego16:0128 min.
 
Czerwony Dwór16:0330 min.
 
Piastowska16:0431 min.
 
Pomorska16:0633 min.
 
Gospody16:0734 min.
 
Pomorska - Osiedle16:0835 min.
 
Subisława16:1037 min.
 
Opacka16:1239 min.
 
Oliwa16:1441 min.
 
Oliwa16:1542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy