Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:13
Płocka11:15
Przemyska11:17
Wilanowska11:18
Cebertowicza11:20
Cieszyńskiego11:21
Sikorskiego11:23
Chałubińskiego11:25
Odrzańska11:27
Pohulanka11:28
Śródmieście SKM11:30
Brama Wyżynna11:32
Dworzec Główny
 
11:34
0 min.
 
Brama Oliwska11:373 min.
 
Chodowieckiego11:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:395 min.
 
Traugutta11:417 min.
 
Opera Bałtycka11:439 min.
 
Wyspiańskiego11:4612 min.
 
Reja11:4713 min.
 
Mickiewicza11:4915 min.
 
Plac Komorowskiego11:5117 min.
 
Legionów11:5319 min.
 
Bajana11:5521 min.
 
Żwirki i Wigury11:5622 min.
 
Jana Pawła II11:5723 min.
 
Startowa11:5824 min.
 
Zaspa11:5925 min.
 
Kołobrzeska12:0026 min.
 
Bora Komorowskiego12:0228 min.
 
Czerwony Dwór12:0430 min.
 
Piastowska12:0531 min.
 
Pomorska12:0733 min.
 
Gospody12:0834 min.
 
Pomorska - Osiedle12:0935 min.
 
Subisława12:1137 min.
 
Opacka12:1339 min.
 
Oliwa12:1541 min.
 
Oliwa12:1642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy