Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:32
Płocka14:34
Przemyska14:36
Wilanowska14:37
Cebertowicza14:39
Cieszyńskiego14:40
Sikorskiego14:42
Chałubińskiego14:44
Odrzańska14:46
Pohulanka14:47
Śródmieście SKM14:49
Brama Wyżynna14:51
Dworzec Główny
 
14:53
0 min.
 
Brama Oliwska14:563 min.
 
Chodowieckiego14:574 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:585 min.
 
Traugutta15:007 min.
 
Opera Bałtycka15:029 min.
 
Wyspiańskiego15:0512 min.
 
Reja15:0613 min.
 
Mickiewicza15:0815 min.
 
Plac Komorowskiego15:1017 min.
 
Legionów15:1219 min.
 
Bajana15:1421 min.
 
Żwirki i Wigury15:1522 min.
 
Jana Pawła II15:1623 min.
 
Startowa15:1724 min.
 
Zaspa15:1825 min.
 
Kołobrzeska15:1926 min.
 
Bora Komorowskiego15:2128 min.
 
Czerwony Dwór15:2330 min.
 
Piastowska15:2431 min.
 
Pomorska15:2633 min.
 
Gospody15:2734 min.
 
Pomorska - Osiedle15:2835 min.
 
Subisława15:3037 min.
 
Opacka15:3239 min.
 
Oliwa15:3441 min.
 
Oliwa15:3542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy