Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:52
Płocka13:54
Przemyska13:56
Wilanowska13:57
Cebertowicza13:59
Cieszyńskiego14:00
Sikorskiego14:02
Chałubińskiego14:04
Odrzańska14:06
Pohulanka14:07
Śródmieście SKM14:09
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny
 
14:13
0 min.
 
Brama Oliwska14:163 min.
 
Chodowieckiego14:174 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:185 min.
 
Traugutta14:207 min.
 
Opera Bałtycka14:229 min.
 
Wyspiańskiego14:2512 min.
 
Reja14:2613 min.
 
Mickiewicza14:2815 min.
 
Plac Komorowskiego14:3017 min.
 
Legionów14:3219 min.
 
Bajana14:3421 min.
 
Żwirki i Wigury14:3522 min.
 
Jana Pawła II14:3623 min.
 
Startowa14:3724 min.
 
Zaspa14:3825 min.
 
Kołobrzeska14:3926 min.
 
Bora Komorowskiego14:4128 min.
 
Czerwony Dwór14:4330 min.
 
Piastowska14:4431 min.
 
Pomorska14:4633 min.
 
Gospody14:4734 min.
 
Pomorska - Osiedle14:4835 min.
 
Subisława14:5037 min.
 
Opacka14:5239 min.
 
Oliwa14:5441 min.
 
Oliwa14:5542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy