Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:53
Płocka10:55
Przemyska10:57
Wilanowska10:58
Cebertowicza11:00
Cieszyńskiego11:01
Sikorskiego11:03
Chałubińskiego11:05
Odrzańska11:07
Pohulanka11:08
Śródmieście SKM11:10
Brama Wyżynna11:12
Dworzec Główny
 
11:14
0 min.
 
Brama Oliwska11:173 min.
 
Chodowieckiego11:184 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:195 min.
 
Traugutta11:217 min.
 
Opera Bałtycka11:239 min.
 
Wyspiańskiego11:2612 min.
 
Reja11:2713 min.
 
Mickiewicza11:2915 min.
 
Plac Komorowskiego11:3117 min.
 
Legionów11:3319 min.
 
Bajana11:3521 min.
 
Żwirki i Wigury11:3622 min.
 
Jana Pawła II11:3723 min.
 
Startowa11:3824 min.
 
Zaspa11:3925 min.
 
Kołobrzeska11:4026 min.
 
Bora Komorowskiego11:4228 min.
 
Czerwony Dwór11:4430 min.
 
Piastowska11:4531 min.
 
Pomorska11:4733 min.
 
Gospody11:4834 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4935 min.
 
Subisława11:5137 min.
 
Opacka11:5339 min.
 
Oliwa11:5541 min.
 
Oliwa11:5642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy