Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:32
Płocka11:34
Przemyska11:36
Wilanowska11:37
Cebertowicza11:39
Cieszyńskiego11:40
Sikorskiego11:42
Chałubińskiego11:44
Odrzańska11:46
Pohulanka11:47
Śródmieście SKM11:49
Brama Wyżynna11:51
Dworzec Główny
 
11:53
0 min.
 
Brama Oliwska11:563 min.
 
Chodowieckiego11:574 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:585 min.
 
Traugutta12:007 min.
 
Opera Bałtycka12:029 min.
 
Wyspiańskiego12:0512 min.
 
Reja12:0613 min.
 
Mickiewicza12:0815 min.
 
Plac Komorowskiego12:1017 min.
 
Legionów12:1219 min.
 
Bajana12:1421 min.
 
Żwirki i Wigury12:1522 min.
 
Jana Pawła II12:1623 min.
 
Startowa12:1724 min.
 
Zaspa12:1825 min.
 
Kołobrzeska12:1926 min.
 
Bora Komorowskiego12:2128 min.
 
Czerwony Dwór12:2330 min.
 
Piastowska12:2431 min.
 
Pomorska12:2633 min.
 
Gospody12:2734 min.
 
Pomorska - Osiedle12:2835 min.
 
Subisława12:3037 min.
 
Opacka12:3239 min.
 
Oliwa12:3441 min.
 
Oliwa12:3542 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy