Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:46
Płocka10:48
Przemyska10:50
Wilanowska10:51
Cebertowicza10:53
Cieszyńskiego10:54
Sikorskiego10:56
Chałubińskiego10:58
Odrzańska11:00
Pohulanka11:01
Śródmieście SKM11:03
Brama Wyżynna11:05
Dworzec Główny
 
11:07
0 min.
 
Brama Oliwska11:103 min.
 
Chodowieckiego11:114 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:125 min.
 
Traugutta11:147 min.
 
Opera Bałtycka11:169 min.
 
Wyspiańskiego11:1912 min.
 
Reja11:2013 min.
 
Mickiewicza11:2215 min.
 
Plac Komorowskiego11:2417 min.
 
Legionów11:2619 min.
 
Bajana11:2821 min.
 
Żwirki i Wigury11:2922 min.
 
Jana Pawła II11:3023 min.
 
Startowa11:3124 min.
 
Zaspa11:3225 min.
 
Kołobrzeska11:3326 min.
 
Bora Komorowskiego11:3528 min.
 
Czerwony Dwór11:3730 min.
 
Piastowska11:3831 min.
 
Pomorska11:4033 min.
 
Gospody11:4134 min.
 
Pomorska - Osiedle11:4235 min.
 
Subisława11:4437 min.
 
Opacka11:4639 min.
 
Oliwa11:4841 min.
 
Oliwa11:4942 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy