Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:46
Płocka09:48
Przemyska09:50
Wilanowska09:51
Cebertowicza09:53
Cieszyńskiego09:54
Sikorskiego09:56
Chałubińskiego09:58
Odrzańska10:00
Pohulanka10:01
Śródmieście SKM10:03
Brama Wyżynna10:05
Dworzec Główny
 
10:07
0 min.
 
Brama Oliwska10:103 min.
 
Chodowieckiego10:114 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:125 min.
 
Traugutta10:147 min.
 
Opera Bałtycka10:169 min.
 
Wyspiańskiego10:1912 min.
 
Reja10:2013 min.
 
Mickiewicza10:2215 min.
 
Plac Komorowskiego10:2417 min.
 
Legionów10:2619 min.
 
Bajana10:2821 min.
 
Żwirki i Wigury10:2922 min.
 
Jana Pawła II10:3023 min.
 
Startowa10:3124 min.
 
Zaspa10:3225 min.
 
Kołobrzeska10:3326 min.
 
Bora Komorowskiego10:3528 min.
 
Czerwony Dwór10:3730 min.
 
Piastowska10:3831 min.
 
Pomorska10:4033 min.
 
Gospody10:4134 min.
 
Pomorska - Osiedle10:4235 min.
 
Subisława10:4437 min.
 
Opacka10:4639 min.
 
Oliwa10:4841 min.
 
Oliwa10:4942 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy