Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:16
Płocka08:18
Przemyska08:20
Wilanowska08:21
Cebertowicza08:23
Cieszyńskiego08:24
Sikorskiego08:26
Chałubińskiego08:28
Odrzańska08:30
Pohulanka08:31
Śródmieście SKM08:33
Brama Wyżynna08:35
Dworzec Główny
 
08:37
0 min.
 
Brama Oliwska08:403 min.
 
Chodowieckiego08:414 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:425 min.
 
Traugutta08:447 min.
 
Opera Bałtycka08:469 min.
 
Wyspiańskiego08:4912 min.
 
Reja08:5013 min.
 
Mickiewicza08:5215 min.
 
Plac Komorowskiego08:5417 min.
 
Legionów08:5619 min.
 
Bajana08:5821 min.
 
Żwirki i Wigury08:5922 min.
 
Jana Pawła II09:0023 min.
 
Startowa09:0124 min.
 
Zaspa09:0225 min.
 
Kołobrzeska09:0326 min.
 
Bora Komorowskiego09:0528 min.
 
Czerwony Dwór09:0730 min.
 
Piastowska09:0831 min.
 
Pomorska09:1033 min.
 
Gospody09:1134 min.
 
Pomorska - Osiedle09:1235 min.
 
Subisława09:1437 min.
 
Opacka09:1639 min.
 
Oliwa09:1841 min.
 
Oliwa09:1942 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy