Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:46
Płocka07:48
Przemyska07:50
Wilanowska07:51
Cebertowicza07:53
Cieszyńskiego07:54
Sikorskiego07:56
Chałubińskiego07:58
Odrzańska08:00
Pohulanka08:01
Śródmieście SKM08:03
Brama Wyżynna08:05
Dworzec Główny
 
08:07
0 min.
 
Brama Oliwska08:103 min.
 
Chodowieckiego08:114 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:125 min.
 
Traugutta08:147 min.
 
Opera Bałtycka08:169 min.
 
Wyspiańskiego08:1912 min.
 
Reja08:2013 min.
 
Mickiewicza08:2215 min.
 
Plac Komorowskiego08:2417 min.
 
Legionów08:2619 min.
 
Bajana08:2821 min.
 
Żwirki i Wigury08:2922 min.
 
Jana Pawła II08:3023 min.
 
Startowa08:3124 min.
 
Zaspa08:3225 min.
 
Kołobrzeska08:3326 min.
 
Bora Komorowskiego08:3528 min.
 
Czerwony Dwór08:3730 min.
 
Piastowska08:3831 min.
 
Pomorska08:4033 min.
 
Gospody08:4134 min.
 
Pomorska - Osiedle08:4235 min.
 
Subisława08:4437 min.
 
Opacka08:4639 min.
 
Oliwa08:4841 min.
 
Oliwa08:4942 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy