Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:16
Płocka07:18
Przemyska07:20
Wilanowska07:21
Cebertowicza07:23
Cieszyńskiego07:24
Sikorskiego07:26
Chałubińskiego07:28
Odrzańska07:30
Pohulanka07:31
Śródmieście SKM07:33
Brama Wyżynna07:35
Dworzec Główny
 
07:37
0 min.
 
Brama Oliwska07:403 min.
 
Chodowieckiego07:414 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:425 min.
 
Traugutta07:447 min.
 
Opera Bałtycka07:469 min.
 
Wyspiańskiego07:4912 min.
 
Reja07:5013 min.
 
Mickiewicza07:5215 min.
 
Plac Komorowskiego07:5417 min.
 
Legionów07:5619 min.
 
Bajana07:5821 min.
 
Żwirki i Wigury07:5922 min.
 
Jana Pawła II08:0023 min.
 
Startowa08:0124 min.
 
Zaspa08:0225 min.
 
Kołobrzeska08:0326 min.
 
Bora Komorowskiego08:0528 min.
 
Czerwony Dwór08:0730 min.
 
Piastowska08:0831 min.
 
Pomorska08:1033 min.
 
Gospody08:1134 min.
 
Pomorska - Osiedle08:1235 min.
 
Subisława08:1437 min.
 
Opacka08:1639 min.
 
Oliwa08:1841 min.
 
Oliwa08:1942 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy