Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:33
Płocka10:35
Przemyska10:37
Wilanowska10:38
Cebertowicza10:40
Cieszyńskiego10:41
Sikorskiego10:43
Chałubińskiego10:45
Odrzańska10:47
Pohulanka10:48
Śródmieście SKM10:50
Brama Wyżynna10:52
Dworzec Główny
 
10:54
0 min.
 
Brama Oliwska10:573 min.
 
Chodowieckiego10:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:595 min.
 
Traugutta11:017 min.
 
Opera Bałtycka11:039 min.
 
Wyspiańskiego11:0612 min.
 
Reja11:0713 min.
 
Mickiewicza11:0915 min.
 
Plac Komorowskiego11:1117 min.
 
Legionów11:1319 min.
 
Bajana11:1521 min.
 
Żwirki i Wigury11:1622 min.
 
Jana Pawła II11:1723 min.
 
Startowa11:1824 min.
 
Zaspa11:1925 min.
 
Kołobrzeska11:2026 min.
 
Bora Komorowskiego11:2228 min.
 
Czerwony Dwór11:2430 min.
 
Piastowska11:2531 min.
 
Pomorska11:2733 min.
 
Gospody11:2834 min.
 
Pomorska - Osiedle11:2935 min.
 
Subisława11:3137 min.
 
Opacka11:3339 min.
 
Oliwa11:3541 min.
 
Oliwa11:3642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy